Film Zloba – Královna černé magie ke stažení zdarma

Z počátku to byla jen mladá dívka se jménem Zlobilka, která si spokojeně žila ve svém světě, kde nikdy nevstoupila jediná lidská bytost, až do jednoho dne. Toho dne vzniklo mezi Zlobilkou a člověkem (malým klukem) velké přátelství, které stále setrvávalo a jejich vztah se prohluboval. Jenže poté ze dne na den ji její přítel přestal navštěvovat.

Po uplynutí několika let se však tyto dvě osoby opět setkají, ovšem přítel Zlobilky zde nepřišel skrz ni, ale skrz sebe a zlých úmyslů, kdy za její smrt král slíbil ohromné bohatství. Její přítel však nedokázal Zlobilku zabít a tak jakmile usnula, připravil ji o její křídla, které donesl králi jako trofej, která zbyla po Zlobilce.

Král byl nadšený a slib, který dal, také splnil. Ovšem Zlobilka poté co přišla na to, že její přítel ji zradil a připravil ji o křídla změnila svou dobrou povahu a stala se Zlobou. Jakmile zjistila, že její bývalý kamarád a přítel čeká dítě s princeznou, rozhodla se na toto dítě udat kletbu, kterou ke konci příběhu nakonec zrušila, protože zjistila, že dítě za nic nemůže a je zdaleka jiné, než její otec.


1

2

3

4Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *