Film Želvy Ninja 2 ke stažení zdarma

Želvy Ninja 2 ke stažení

A je to tady! Další pokračování želvých ninjů právě přichází do kin. Poprvé jej budete na velkých plátnech kin moci vidět 2. 6. 2016 a budete se mít opravdu na co těšit. Režisérem filmu je Dave Green, který do filmu obsadil skvělé herecké obsazení a tím zaručil skvělou zábavu.

Hlavními hrdiny jsou opět čtyři želví ninjové, kteří nesou jména podle renesančních malířů. Společně se opět pouští do boje proti zlu, které bude tentokrát ještě nebezpečnější, než kdy předtím. Zlý padouch Trhač (Brian Tee) je zpět a spolu s ním i nový plán. Společně se svým novým společníkem Dr. Baxterem Stockmanem (Tyler Perry) vyvíjí mutagen, který jim má pomoci ovládnou celou Zemi. První testy zajistí mutaci dvou padouchů ve zvířata. První z nich je Bebop (Gary Anthony Williams), který se promění v divočáka. Druhý z nich se jmenuje Rockstead (Stephen Farrelly) a ten se zase promění v nosorožce. Oba získávají nadlidskou sílu, což z nich dělá nebezpečné zbraně. Aby toho nebylo málo, tak se nad New Yorkem stahují mračna nebezpečí a zanedlouho na Zemi zaútočí vojsko Dimenze X v čele s Krangem (Fred Armisen).

Na stranu ninjů se přidává nový hrdina, kterým je Casey Jones (Stephen Amell). Podaří se jim společně přemoct tuto zlou sílu?

Želvy Ninja 2 ke stažení


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *