Film Zahradnictví: Dezertér ke stažení zdarma

Další český snímek z dramatického žánru nám přináší světoznámý režisér, kterým není nikdo jiný než Jan Hřebejk! Do kin se tento snímek vydá na konci letošního září, přesněji 28. 9. 2017 a půjde o již druhé pokračování s trilogie Zahradnictví. Dále pak se o scénář postaral Petr Jarchovský. Film nám nabídne zajímavý děj a spoustu známých herců, mezi kterými nebude chybět ani Anna Fialová nebo Aňa Geislerová.

Jak již napovídá název, tak nás film zavede do druhé kapitoly z trilogie Zahradnictví. Děj se tentokrát odehraje v době plné zvratů a těžkých okamžiků v letech 1947 – 1953. Hlavním protagonistou filmu bude Otto Bock.

Otto je vlastníkem krásného kadeřnického salonu Valentino. Tento salon se nachází v Praze a je Ottovým smyslem života, stejně jako pro jeho rodinu. Avšak, když začala válka, tak jej museli zavřít a opustit zemi. Po válce se sem vrací s nadějí, že vše bude lepší a budou jej moci v poklidu zase otevřít. Tyhle sny se bortí, když proběhne několik komunistických pučů, což jím doslova zbortí naděje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *