Film Za láskou vzhůru ke stažení zdarma

Další francouzská komedie na sebe nenechala dlouho čekat a do kin se vydá hned na začátku srpna, přesněji 4. 8. 2016. Jejím režisérem a scénáristou je Laurent Tirard. Ten do filmu obsadil výborné herce, mezi kterými se objeví například Jean Dujardin, Virginie Efira nebo Cédric Kahn.

Hlavní protagonistkou je úchvatná žena se smyslem pro humor, která se jmenuje Diane (Virginie Efira). Pracuje v renomované advokátní firmě a má vysoké pracovní postavení. Den co den se snaží najít muže svých snů, ale moc se jí to nedaří i přesto, že je ženou, za kterou se otočí každý chlap. Před nedávném si totiž prošla těžkým rozvodem, ale snaží se. Přemýšlím nad tím, jestli je možní najít muže svých snů nebo musí čekat na osud.

Jednoho dne jí zazvoní telefon a v něm uslyší šarmantní hlas od muže, který se jmenuje Alexandr (Jean Dujardin). Přeskočí mezi nimi jiskra a téměř hned si domluví rande. Sní o tom, jaké jejich rande asi bude a představuje si jej v těch nejlepších barva. Ale jak to již bývá, tak rande nedopadne podle Dianiných představ.



Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *