Film WTF ke stažení zdarma

Remiho Gaillarda znáte určitě všichni, ať z televize, kde byl již hodněkrát díky svým šíleným kouskům, které předvádí a nebo pak z portálu youtube, kde nahrává svá videa, která bývají všude sdílena.

Nyní se s tímto chlapíkem můžete setkat ve filmu, komedii WTF, kde je v roli herce. I přesto, že tento chlapík má miliony a miliony zhlédnutí na svém internetovém video kanálu, stále žije ve svém malém bytě a to z dávek od státu a od své přítelkyně neustále poslouchá to, že by se už měl stát konečně chlapem, jenž se dokáže postarat o rodinu a vydělávat pořádnou prací.

To si vzal tak trochu k srdci, jelikož již mu je 38 let a plno jeho přátel už má svou plnohodnotnou rodinu a žijí normální život. První krok, který udělá bude ten, že si vezme svou těhotnou přítelkyní a odstěhují se do jednoho malého domku na předměstí. Poté mu otec od jeho přítelkyně nabídne stálou práci a on aby splnil slib, který dal své ženě, tak tuto práci vezme.

Časem však jeho pokušení přerůstá a nakonec opráší staré kontakty a svou bandu se kterou vyvádí různé blbiny zase dá zpět do kupy.

1

2

3Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *