Film Whiplash ke stažení zdarma

Nadaný mladý bubeník Andrew Neiman sní o slávě, ale není si moc jistý tím, jestli se někdy stanou jeho sny skutečností. Stále ho pronásleduje spisovatelská minulost jeho otce, která nebyla moc úspěšná. Andrew je však rozhodnutý, že vystoupá až a vysvěný vrchol nejprestižnější hudební konzervatoře.

Jeden večer na něj narazí Terence Fletcher, což je uznávaný dirigent, který má skvělý učitelský talent, ale i nemilosrdné učitelské praktiky. I když si toho večera moc věcí nepoví, tak Fletcher probudí u Andrewa touhu dosáhnout svého cíle.

Další den je Andrew osloven Fletcherem, aby se přidal k jejich kapele jako druhý bubeník. Tohle mu změní celý jeho dosavadní život. Sice je ze začátku Andrew nucen fungovat jen jako „záskok“, ale je šťastný, že dostal takovou možnost. Na soutěži nějakým zvláštním způsobem ztratí hlavní bubeník partituru. Andrew který ji celou zná nazpaměť, dostane šanci hrát a i když jej moc v kapele nemají rádi, tak nakonec celou soutěž vyhrají a on se stane hvězdou a Fletcherovým oblíbencem.

Obrázek z filmu: Whiplash2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *