Film Všechny cesty vedou do hrobu ke stažení zdarma

Všechny cesty vedou do hrobu je bláznivá westernová komedie, která pobaví každou věkovou generaci. Hlavní postavou je zde pasák ovcí, Albert (Seth MacFarlane), který stále bydlí u rodičů a ke všemu ho ještě opustí jeho dívka Louise (Amanda Seyfried), která už dále nemohla snést jeho zbabělost. Celý tento příběh se totiž odehrává v době, kdy každý konflikt se řeší ihned pomocí souboje s pistolemi a Albert vůbec nikdy neuměl střílet.

Každopádně štěstí se občas může usmát na každého a usměje se nyní i na Alberta, když do městečka přijede Anna (Charlize Theron), která vyniká ve střelbě a strefí cokoliv a kdykoliv. Právě Anna se stane učitelkou pro Alberta a bude s nim muset mít mnoho trpělivosti. Trpělivost a odhodlání však nejvíce bude potřebovat Albert, který ve vzteku vyzval nového přítele od Louise na souboj i přesto, že neumí střílet.

I když se však může zdát, že Albert má již vyhráno, tak nemá, protože Anna začíná mít pro tohoto ňoumu slabost a on netuší, že je to vdaná žena za známého a obávaného pistolníka.

1

2

3Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *