Film Všechno nebo nic ke stažení zdarma

Režisérka a scénáristka Marta Ferencová přichází s novou romantickou komedií, ve které se představí skvělí herci. Scénář jí pomáhala psát Eva Urbaníková. Ve filmu se představí například Ondřej Sokol, Klára Issova nebo Leoš Mareš a mnoho dalších. Na velkých plátnech kin tento film spatříte poprvé 24. 11. 2016.

Hlavními hrdinkami jsou Linda a Vanda. Tyto dvě ženy jsou pohledné třicítky se smyslem pro humor. Jsou nerozlučnými kamarádkami a spolumajitelkami knihkupectví, které se nachází v centru města.

První z nich se jmenuje Linda. Ta je svobodná, rozvedená, chytrá a vzdělaná žena. Má malou dceru a velký pocit zodpovědnosti, který Vandě chybí. Ta je volná, svobodná a energická. Přitahuje muže jako magnet, jenže žádný z nich nestíhá jejímu temperamentu a proto je stále sama.

Nakonec je tu Edo, který u nich pracuje. Ten také stále touží po lásce, jenže je to introvertní a plachý gay, který to má velice těžké. Nakonec této trojici pomotá hlavu trojice mužů. Linda se zblázní do developera Jakuba, Vandě se zalíbí profesor z vysoké školy Aldar a na Edu „zbude“ Leo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *