Film Viktor Frankenstein ke stažení zdarma

Hlavní postavou je doktor Viktor Frankenstein, který se snaží oživit mrtvou hmotu a stvořit z ní živou bytost. Tuhle věc dokázal jen Viktor Frankenstein a Bůh. Příběh nás zavede do společnosti a období, kdy se probouzí věda a nové technologie se sbližují s náboženstvím. Sbližují se proto, aby změnily zákony, jimiž se doposud řídil život a smrt.

Jsou to časy, kdy se zdá, že nic není nedosažitelné a proto radikální doktor Viktor Frankenstein (James McAvoy) s jeho pomocníkem Igorem (Daniel Radcliffe) se snaží naplnit svou vizi, kterou je umělé stvoření života. Tato vize může změnit celý svět. Jenže v průběhu těchto experimentů se Viktorovi práce vymknou kontrole a dokonce to může dopadnout tak, že se dostanou do rukou těm lidem, kteří by s tímto vším mohli napáchat obrovské škody a uspokojovat své mocenské záliby.

Viktor i přes všechno tohle chce pokračovat, ale Igor ne, protože si začíná uvědomovat, jaký by to mohlo mít pro všechny dopad. Jedině on proto může Viktora zachránit před jeho osudem a svět před smrtelným nebezpečím.

Obrázek z filmu:

Viktor Frankenstein2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *