Film Vatikánská muzea ke stažení zdarma

Nevšední a dech beroucí dokument o poznání umělecké sbírky, která byla budována více jak dvě tisíciletí. Tento snímek nabízí 3D Ultra HD 4K obraz, díky kterému si můžete plně vychutnat krásu Sixtinské kaple, tedy historii jednoho z nejznámějších světových muzeí světa.

Tento snímek natáčelo více, jak 40 profesionálů. Jsou zde zaznamenána opravdu ty nejvzácnější díla napříč různými kulturami a historickými epochami, které proběhli. Ve filmu jsou použity osvědčené filmařské techniky, které používal například James Cameron nebo Tim Burton a díky tomu si skvěle vychutnáte tento výlet do umělecké historie.

Uvidíte zde obrazy od Caravaggia. Dotknete se sochy Laoókona nebo Belvedérského torza a plně se ponoříte do atmosféry Sixtinské kaple. V době jediného večera uvidíte například také Pieta od Michelangela, Fontánu di Trevi nebo obrazy od známého Giotta, Leonarda da Vinciho nebo třeba Van Gogha.

Celý večer je provázen ředitelem vatikánských muzeí Antoniem Paoluccim, který vás dokonale provede všemi nafilmovanými památkami.

Obrázek z filmu:

Vatikánská muzea2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *