Film Už teď mi chybíš ke stažení zdarma

Romantické drama, které přijde do kin 31. 12. 2015.

Jsou zde dvě dívky Milly (Toni Colette) a Jess (Drew Barrymore), které byly odjakživa ty nejlepší kamarádky. Od útlého dětství spolu sdílely téměř všechno od tajemství, přes šaty až po kluky, se kterými chodily.

Chodily spolu na velké párty plné alkoholu, drog a vyvádění a tyto ztřeštěnosti jim zůstaly až do dospělosti. Jenže v životě nastávají občas chvíle, které dovedou člověka k prozření a musí se začít chovat dospěle. Snažit se začít žít jako dospělý člověk není nikdy jednoduché a má to mnoho svých podob.

Milly si našla úžasnou práci a žije v krásném městském domě. Má krásného manžela Kita (Dominic Cooper) a dvě děti. Zatímco Jess a její přítel Jago (Paddy Considine) žijí nekončící zábavou a bohémským životem na londýnském kanálu. Přátelství obou dívek je stále pevné jako skála a život je pro ně jednou velkou zábavou. Jenže jednoho dne vše skončí a po mnoha pokusech otěhotnění se to Jess povede. Chce tuhle radostnou zprávu oslavit, jenže Milly zjistila, že má rakovinu prsu a dlouholeté kamarádky se tak ocitají v těžké životní zkoušce.

Vydrží jejich přátelství tuhle životní zkoušky, kdy jedna má radostné období a druhá se bojí o svůj život?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *