Film U moře ke stažení zdarma

Mladý americký manželský pár přijíždí do jednoho krásného francouzského přímořského letoviska. Je to spisovatel Roland (Brad Pitt), který se sem vydal hledat novou energie a inspiraci pro své knihy. Jeho žena Vanessa (Angelina Jolie), vlastně ani netuší co tu dělá a proč sem vůbec jela. Celé jejich manželství se postupem času proměnilo ve vztah, který není snad ani založen na lásce, protože každý z nich je šťastnější, když je sám, než když je s tím druhým. Vanessa například na lehátku a Roland s místními opilci v baru.

Jednoho dne sem přijíždí mladý manželský pár (Mélanie Laurent a Melvil Poupaud), který se zabydlí v sousedním bytě. Roland a Vanessa si díky nim připomenou, jaké to bylo krásné, když byli novomanželé. Po chvilce se ukáže, že tento mladý manželský pár bude takovým startérem k tomu, aby se jejich vztah oživil a vyléčil to, co bylo otráveno v jejich vztahu.

Obrázek z filmu:

ANGELINA JOLIE and BRAD PITT star in Universal Pictures’ By the Sea, her directorial follow-up to the studio’s epic Unbroken. Credit: Universal Pictures

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *