Film To ke stažení zdarma

Milovníci hororů pozor! Nový hororový snímek s dramatickými prvky nám přinese režisér jmenující se Andres Muschietti. Ten byl inspirován knihou od spisovatele Stephena Kinga. Scénáristy jsou Cary Fukunaga, Chase Palmer a David Kajganich. Kromě toho se zde objeví několik známých herců, jako například Jaeden Lieberher a mnoho dalších. Na velkých filmových plátnech jej poprvé budete moci vidět v první polovině září, přesněji pak 7. 9. 2017.

Hrůzný příběh o zlu ve městečku Derry vypráví tento snímek. Zde se totiž jednou za 27 let probouzí zlo a páchá své žně. Vše je o to hrůznější, že na sebe bere podobu toho, čeho se nejvíce bojíte. Dále pak se zaměřuje se především na strach dětí, protože je mnohem jednodušší než u dospělých lidí.

Jednoho dne v roce 1958 se ve městě Derry, parta dětí spojila, aby žně klauna Pennywiseho, který představuje „To“, porazila. Myslí si, že jej porazila, jenže v roce 1985 se „To“ opět probouzí. Má v sobě mnohem více síly a strašlivější pomstu. Parta dětí z roku 1958 se musí opět spojit a čelit hrůzám z jejich mládí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *