Film Tajný život mazlíčků ke stažení zdarma

Tajný život mazlíčků ke stažení

V kinech se poprvé tento snímek objeví 11. 8. 2016 a budete se mít opravdu na co těšit. Film si jistě získá širokou škálu diváků od těch nejmenších po dospělé. Režiséry tohoto filmu jsou Chris Renaud a Yarrow Cheney.

Vše je podáno vtipnou a roztomilou formou o tom, co vlastně provádějí vaši milačci, když nejste doma. Hlavními hrdiny jsou Max a Katie. Jsou to dva nejlepší přátelé i přesto, že Max je pes a Katie člověk. Max by byl nejspokojenějším psem na světě, kdyby jej Katie nenechávala dlouhé hodiny, každý den, samotného v bytě.

Jenže tohle trvá pouze do chvíle, než Katie přivedla domů dalšího chlupáče, který se jmenuje Baron a je to také pes. Mezi oběma chlupáči byla vidět nenávist již od začátku a to neslibovalo nic dobrého. Od začátku vymýšlejí, jak by jeden tomu druhému ztrpčil život až nakonec skončí sami zatracení, opuštění a obklíčení skupinou osiřelých zvířat, které vládnou podzemí pod vedením králíka..

Max má ale velké štěstí, protože má velkou skupinu přátel, kteří opustí své teplé pelíšky a vydají se na dobrodružnou výpravu, aby je zachránili. Jenže to má jeden háček, musejí to stihnout dříve, než se jejich páníčci vrátí domů.

Tajný život mazlíčků ke stažení


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *