Film Strašidla ke stažení zdarma

Strašidla ke stažení

V polovině letošního srpna se do kin dostane komedie od režiséra a scénáristy Zdeňka Trošky. Se scénářem mu pomohli Jiří Kos a Marek Kališ. Zdeněk do filmu obsadil spoustu výborných českých herců, kterými jsou například Vladimír Polívka, Jiří Dvořák nebo Tereza Kostková. Lístkem do kina jistě chybu neuděláte a budete se dobře bavit.

Veškeré strašení začíná ve vile, ve které bydlí celá rodina hejkala Huga. Žijí si svůj poklidný strašidelný život do doby, než jim do domu vtrhne jeden úředník. Jejich strašení si užívají pouze do doby, kdy Hugo hejkal, jeho Patricie a matinka Žofie čarovaly, vodník Bubla se staral o dušičky a víla Jitřenka tančila své tanečky. Tento zmiňovaný úředník se jmenuje Patočka a přišel do jejich domu, protože má na starosti evidenci budov v jejich městě.

Patočka po podrobné průzkumu zjistil, že již pěkně dlouho nikdo neplatí nájem za jejich vilu, protože v něm nikdo kvůli strašidlům nechce bydlet. Jenže je tu problém, protože strašidla nemají jak zaplatit, protože Hugo za hejkání žádnou mzdu a Patricie míchá pouze lektvary, po nichž se člověk může proměnit ve zvíře nebo nějakou jinou postavu.

Nedá se nic dělat a jejich děti budou muset do školy. Vodník začne pracovat v prádelně, víla začne tancovat v tanečním souboru a hejkal se zkusí prosadit v divadle.

Strašidla ke stažení


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *