Film Špunti na vodě ke stažení zdarma

Milovníci klasických českých rodinných komedií se konečně dočkali, protože český režisér, který se jmenuje Jiří Chlumský, přichází do kin s jednou takovou komedií. Ta bude mít svou premiéru v první polovině letošního dubna, přesněji pak 13. 4. 2017. Nejen zajímavý děj, ale také spoustu vtipných okamžiků vám nabídne tento snímek. Scénáristou filmu je Marcel Bystroň. Režisér si do svého snímku vybral několik dobrých herců, mezi kterými uvidíme i Hynka Čermáka nebo Annu Polívkovou a další herce.

Film nás zavede za dvojicí bratrů, Igorem (Jiří Langmajer) a Davidem (Hynek Čermák). Najednou se jejich rodiče rozhodnou udělat oslavu zlaté svatby. Aby toho nebylo málo , tak má přijet i jejich bratranec Ondra (Pavel Liška). Bratrům bleskne v hlavě pekelný nápad, že by se za rodiči mohli vydat na kanoích, stejně jako to dělali dříve. To však nebude tak jednoduché, jak se za chvíli ukáže, protože jsou ženatí a mají děti.

Přichystají také uvítací večeři pro Ondru, jenže ta nedopadne dle jejich představ, protože se při této večeři dozvídá Ondrova žena Zlatica, že má Ondra dceru, kterou ji jaksi zatajil a neřekl jí o ní vůbec nic. Igor zase dostane od své ženy slíbenou povolenku na vodu, ale na oplátku musí jet pak na společnou dovolenou. David je sice vynikajícím otce, ale doma je nepoužitelný. A najednou jejich ženám dojde trpělivost a nechávají své manžele napospas. Jak vše nakonec dopadne?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *