Film Spravedlnost pro mou dceru ke stažení zdarma

Nové francouzské drama o sobě dá v kinech vědět v prosinci. Tento snímek vytvořil režisér a scénárista, který se jmenuje Vincent Garenq. Vybral do něj několik známých hereckých tváří, mezi kterými se objeví například Audrey Quoturi nebo Daniel Auteuil a další. Na velkých plátnech kin jej budete moci poprvé vidět 8. 12. 2016. Bude to stát jistě za to a proto byste neměli se zakoupením lístku váhat.

Vše začíná u Andrého Bamberskiho, kterému přijde jednoho dne v roce 1982 zpráva o smrti jeho mladičké čtrnáctileté dcery Kalinky. Taodjela v léta na prázdniny do Německa ke své matce a jejímu novému manželovi doktoru Dieteru Krombachovy.

Jenže netrvá to dlouho a vycházejí najevo divné okolnosti týkající se její smrti. Také pitva, kterou prováděl Dieter Krombach, nevypadá nijak normálně a klade spoustu otázek. André je přesvědčen o tom, že je na vině doktor Krombach. Rozhodne se proto, že mu jeho vinu dokáže ať to stojí, co to stojí. Začíná tak zápas o dokázaní viny, který trvá dlouhých 27 let a stává se tak jedinou náplni života Andrého Bamberskiho.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *