Film Spojenci ke stažení zdarma

Americký režisér Robert Zemeckis přichází do kin s novým dramatickým snímkem, který bude doplněn o lehkou romanci! Robert Zemeckis se inspiroval knihou od spisovatele Stevena Knighta. Scénář k tomuto filmu pak napsal Don Burgess. Kromě vynikajících záběrů není film ochuzen ani o skvělé, mezi kterými nebude chybět ani Brad Pitt nebo Marion Cotillard. Na velkých filmových plátnech bude snímek poprvé k vidění 26. 1. 2017.

Příběh filmu nás zavede do roku 1942 a dostaneme se za špiónem Maxem Vatanem (Brad Pitt), který dostává nový důležitý úkol, díky kterému se dostane do Casablanky. Po příjezdu musí dělat, že má za manželku ženu, která se jmenuje Marianne Beausejour (Marion Cotillard). Je odbojářkou, která pracuje v místních německých budovách a dodává Maxovi cenné informace, které ho posouvají vpřed v jeho misi.

V průběhu jeho působení v Casablance se do sebe zamilují a rozhodnou se začít nový život daleko v Anglii, kde také zplodí potomka. Bohužel musí jejich společný život brzo opustit, protože se dozvídá o tom, že je Marianne dvojitý agent, kterého má Max zabít.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *