Film Špión ke stažení zdarma

Americká komedie, kde mladá Susan Cooper (Melissa McCarthy) je zaměstnaná v největší špionážní organizaci světa a jmenuje se CIA. Zní to velmi dobrodružně, ale ve skutečnosti je analytičkou a má klidnou a nenáročnou práci. Málo kdy opouští svůj psací stůl s PC. Je očima i ušima tajného agenta Bradleyho Finea (Jude Law). Tato dvojice dohromady tvoří výborný pracovní pár a Bradley s pomocí Susan hravě zvládá mise v terénu. Jenže Susan v kanceláři den co den touží po jeho srdci a jednoho dne se vše změní.

Dcera Raina Boyanova (Rose Byrne), což byl nedávný obchodník se zbraněmi, dostává neobvyklé dědictví v podobě jaderných zbraní. Je rozhodnutá, že klidně tohle dědictví prodá teroristům. Další věci je to, že Bradley a Susan opustí CIA a jediný agent, Rick Ford (Jason Statham) je nepoužitelný, protože jeho identita byla prozrazena. Jediná použitelná osoba je tedy Susan, protože je nenápadná a mohla by se lehce dostat do společnosti obchodníku se zbraněmi.

Když se Rick dozví, že tuto práci dostala Susan, tak se naštve a vyráží do terénu hledat tuto zbraň sám a na vlastní triko. Jelikož má rozporuplnou povahu, tak se dostane do nemalých problémů a veškerá odpovědnost za naši budoucnost leží na bedrech Susan.

 Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *