Film Špekoun ke stažení zdarma

Špekoun ke stažení

Špekoun je komedií od režiséra a scénáristy Bruna Devilleho, který do filmu obsadil herce, kterými jsou například David Thielemans nebo Julie Ferrier. Filmovou premiéru si film odbude 4. 8. 2016 a budete se moci těšit na pořádnou porci zábavy a zakoupením lístku do kina jistě chybu neuděláte.

Všechno začíná příběhem dvanáctiletého Kevina, který žije se dvěma sestrami a matkou. Je velmi obézní a váží již 101 kilo ve svém mladém věku. A když nezabírá ani akvagymnastika, setkání s jeho vrstevnicí Alicí, která se chce zabít, tak se zdá být všechno ztraceno. V době, kdy se od něj odvrátí i jeho poslední přítel Maukoumbi, tak se zdá, že jeho život už bude pouze plný posměšků.

V jeden den se však všechno změní, protože zjevuje jeho nový mužský vzor a ten se jmenuje Patrick. Ten pracuje v bezpečnostní agentuře, má drsného psa a spoustu historek o tom, jak slouží u bezpečnostní agentury. Kevinovi začne říkat špekoune a rozhodne se z něj udělat elitního vojáka. Vyhraje tento těžký boj s obezitou pomocí Patricka?

Špekoun ke stažení


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *