Film Sněhová královna ke stažení zdarma

Znáte Hanse Christiana Andersena? Myslím, že tuto osobu si z literatury pamatuje snad každý. Jestli vás jeho díla vždy fascinovali, pak vás určitě potěší, že podle motivů jeho světoznámé pohádky byla natočená animovaná pohádka Sněhová královna, která je určena jak pro děti tak i pro celou rodinu.

Sněhová královna se postará o to, aby na zem byla uvalena kletba, která způsobí všude na světě nekonečnou zimu a vytvoří tak nový svět, bez emocí. Srdce lidí jsou nyní chladná jako led a jediný kdo může tuto kletbu přerušit je údajně podle proroctví kouzelného zrcadla pouze Vegard, jenž je mistrem ve svém oboru sklenářství.

Vegard totiž vyrábí zrcadla, která krom klasické vlastnosti odrážení obrazu umí také odrážet lidskou duši. Jenže jednoho dne jsou Vegard i jeho žena odvanutí ledovým větrem. Ještě, než je vítr odvál však stihli skrýt své děti Kaie a Gerdu. Jak čas plyne, sluha Sněhové královny je stále přesvědčen, že Kaie je nejspíš Vegardovým nástupcem, a mohl by být velkým nebezpečím pro tuto zemi.

Kaie je tedy unesen a uvězněn v paláci ledové královny, odkud ho vysvobodí jeho sestra Gerda společně s novými přáteli a podaří se jim i porazit Sněhovou královnu a opět rozehřát lidská srdce.

1

2

3Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *