Film Skrytá čísla ke stažení zdarma

Další dramatický snímek k nám tentokrát přichází z Ameriky! Jeho režisérem není nikdo jiný než Theodore Melfi, kterému ze scénářem pomáhala Allison Schroeder Do filmu bylo vybráno hned několik skvělých herců, mezi kterými nechybí ani Taraji P. Henson, Octavia Spencer nebo Kirsten Dunst a mnoho dalších. Film se v kinech poprvé objeví 25. 5. 2017 a bude to stát jistě za to!

Snímek začíná uprostřed doby, kdy mezi sebou závodí USA a Rusko v tom, kdo bude rychlejší ve vyslání člověka do vesmíru. Byla to složitá doba, ale NASA mělo po objevení nevyužitého talent u skupiny tří afroamerických matematiček, navrch. Ty během krátké chvíle staly mozkem jedné z největších akcí v dějinách Ameriky.

Snímek je založen na událostech, které se opravdu staly a jsou chvílemi až neuvěřitelné, co dokážou lidské mozky. Díky němu budeme moci sledovat celý příběh těchto tří žen, které byly označovány za jakési „lidské počítače“ a netrvalo dlouho co vystoupali do řad NASA, mezi její největší myslitele té doby. Dostali za úkol propočítat vypuštěním astronauta Johna Glenna na oběžnou dráhu a také měli vypočítat to, aby se bezpečně vrátil. Střely se však i s rasovými názory nebo pochybami.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *