Film Škatuláci ke stažení zdarma

Škatuláci je animovaný, dobrodružný, rodinný film natočený podle knižní předlohy spisovatele Alana Snowa. Příběh se odehrává v Sýrovém městečku, kde po setmění údajně vylézají na povrch bytosti zvané Šatuláci, kteří ukradnou téměř vše co se jim připlete před jejich zrak.

Povídá se, že tihle tvorové jednou unesli i malého chlapce, který právě popíše celou tuhle situaci a bude se snažit všem říct, že tohle jsou jen pouhé lži a báchorky. Pan Chňapala však Škatulákům nedá ani chvilku pokoje, protože má se Škatuláky nevyřízené účty z dřívějška. A jak vlastně tyhle účty pak Chňapala řeší? Buď to je chytá nebo alespoň pomlouvá.

Škatuláci ze všeho nejraději nosí místo oblečení na sobě krabice a kdyby nepotřebovali různé kovové součástky pro své vynálezy, nikdy by svůj podzemní svět neopustili. Lidé se těmto tvorům radši vyhýbají, ale chlapec zvaný Vejce se jich rozhodně nebojí, jelikož, když ho unesli, byl ještě malé mimino, které na sobě mělo pouhou krabici, a tak jej Škatuláci považovali za jednoho z nich.

1

2

3Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *