Film S tváří anděla ke stažení zdarma

Režisér Thomas Lang (Daniel Brühl) je hlavní postavou. Dostane velkou příležitost natočit film podle knihy americké novinářky, která se jmenuje Simone Fordová (Kate Beckinsale). Její náplní jsou kontroverzní soudní proces mladé studentky, která byla obviněna z vraždy spolubydlící.

Thomas se Simone jedou do Itálie, aby se blíže seznámili s případem. Po příjezdu navštíví místo činu a Thomas najednou začne pochybovat o tom, co se kolem něj děje. Také o lidech, kteří kolem něj jsou. Jedná se o filmové investory, o lidi z tisku, ale také pochybuje sám o sobě a svých motivech.

Jeho záchranou bude až přátelství s Melanií (Cara Delevingne), což je mladá a krásná britská studentka, díky které si začne vše uvědomovat. Uvědomí to, že nechce natočit film o násilí a vině. Chce točit film o lásce a nevinnosti. Místo činu ve filmu být také musí a bude ctít oběť. Bude se soustředit na lásku a život plný štěstí, který byl oběti odepřen.

Obrázek z filmu:

Firenze, riprese del film The Face of Angel, film su Amanda Knox nel Battistero di Piazza del Duomo, nella foto l'attrice e modella Cara Delevingne ( Amanda ) e l'attore Daniel Brühl ( Raffaele ) 2013-12-18 © Niccolò Cambi/Massimo Sestini

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *