Film Rychle a zběsile 5 ke stažení zdarma

Další pokračování úspěšné série Rychle a Zběsile je tady. Hlavními hrdiny jsou lidé, kteří mají v jedné ruce volant a v druhé drží zbraň nebo ukazují vztyčený prostředník. Film vznikal pod vedením režiséra Justina Lina a scénáristy Chrise Morgana.

Potkávají se zde všichni staří známí – Paul Walker, Vin Diesel a Jordana Brewster. Ty tentokrát doplní filmová hvězda první velikosti Dwayne Johnson.

Příběh nás zavede do rozpálených ulic brazilského Ria, kam utíkají před spravedlností Dom Toretto (Vin Diesel) a Brian O’Conner (Paul Walker), což je bývalí policista, který Domovi naposledy pomohl utéct z vězení. Do města, kde je obří Ježíšova socha, je přivádí plán, který by mohl zajistit jejich svobodu. Problém je v tom, že 100 milionů dolarů, které na ně čekají, jsou v sejfu. Tento sejf je umístěn na policejní stanici a proto Brian s Domem povolávají do Ria bývalé parťáky a tím chtějí zvýšit své šance na úspěch.

Bohužel se jim do cesty staví Luke Hobbs (Dwayne Johnson), který je typem policisty, který svou práce bere doslova vážně a každý úkol vždy splní.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *