Film Room ke stažení zdarma

Irské drama, které se na svou cestu do kin vydá 10. 12. 2015.

Malý, pětiletý Jack je v pokoji, který je pro něj celým jeho světem. Je to místo, kde se narodil a vyrůstá a cítí se zde v bezpečí se svojí mámou, který se jmenuje Joy. Hrají si spolu, Joy mu čte knížky a Jack poznává svět pomocí obrázkových knih a televizních seriálů pro děti.

Všechno co se nachází mimo pokoj, tak je pro něj fiktivní a jedině pokoj bere jako skutečné místo. Každou noc ho ukládá do šatníku, kde je v bezpečí, před jejich věznitelem Starým Nickem. Pro Jacka je sice pokoj domovem, jenže pro jeho mámu je to vězení, ze kterého by chtěla pryč, protože ji zde Starý Nick drží již přes sedm let.

Díky veškerému jejímu odhodlání, mateřské lásce a síle se podařilo vytvořit Joy pro Jacka život, ve kterém by si neuvědomoval strasti vězení. Jenže si uvědomuje i fakt, že to není na pořád a musí najít odvážný plán útěku ve kterém se bude muset spolehnout na statečnost svého syna a taky velkou dávku štěstí. Jejich plán se nakonec podaří a když jsou volní, tak si Joy uvědomuje, jak je nepřipravena žít mimo čtyř stěny a být sama oporou pro svého syna ve skutečném světě.

Oba se najednou musí učit žít v obrovském světě a hlavně Joy musí být silná, aby malému Jackovy byla oporou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *