Film Rammstein in Amerika ke stažení zdarma

Sestřih z koncertu jedné z nejznámějších kapel přichází do kin! V kinech se tento snímek poprvé objeví v polovině ledna 2017, tedy 15. 1. 2017. O režii se postaral skvělý Hannes Rossacher. Proto byste se zakoupením lístku neměli váhat, protože to bude stát jistě za to.

Vše se odehrálo ve velkém a známém Madison Square Garden. Skupina Rammstein během svého koncertu zahrála celkem 18 skladeb, které všichni jistě dobře znáte. Vše bylo zaznamenáváno v té nejvyšší kvalitě, abyste se i vy mohli pokochat show, kterou na jeviště předváděli.

Dokument nabídne i rozhovory a příspěvky od dalších světových hudebníků, kteří nějakým způsobem přispěli na hudební konto kapely. Nebude chybět ani Iggy Pop, Steven Tyler, Marilyn Manson, Gene Simmons, Paul Stanley, Moby, Scott Ian, Chad Smith, Wes Borland, John Dolmayan, Mellisa Auf der Maur, James Shaffer nebo Shawn Crahan.

Aby všeho nebylo málo, tak na vás, kromě klasického koncertního sestřihu, čeká i dvacetiminutové video z natáčení jejich desky Liebe Ist Für Alle Da, které se uskutečnilo v listopadu 2008 v Kalifiornii.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *