Film Příběh Marie ke stažení zdarma

Že je Jean-Pierre Améris výborným filmovým režisérem a scénáristou se můžete přesvědčit v jeho novém životopisném filmu pojmenovaném Příběh Marie. Film je inspirován skutečným příběhem z období konce devatenáctého století.

Čtrnáctiletá dívka Marie má problém s okolním světem, jelikož je hluchoslepá a to ji neumožní komunikovat a dorozumívat se s okolím. Lékař je přesvědčen, že díky slabomyslnosti, kterou Marie trpí, by bylo nejlepší, kdyby byla umístěna do ústavu, jenže s tímto nechce její otec souhlasit ani zdaleka, jelikož i přesto, že je pouhým chudým řemeslníkem a měl by nyní o jednu starost méně, má velmi dobré srdce, které by mu nedovolilo udělat tuhle věc.

Jednoho dne jejího otce napadne myšlenka, že pro Marii by možná bylo ideální, kdyby se dostala pod Institut Larnay u Poitiers, kde by se o dívku jako je vzali na starost jeptišky. V Institutu Larnay u Poitiers si pak Marii vezme na svou starost mladá jeptiška, sestra Marguerite, která udělá vše proto, aby Marii dostala z nekonečné hlubiny temna.

1

2Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *