Film Popelka ke stažení zdarma

Hlavní hrdinkou je mladá Elka (Lily James), která má za otce, starého kupce a ten se po smrti její matky znovu oženil. Svého tatínka Elka miluje a tento cit se snaží najít i k nové matce (Cate Blanchett) a i k jejím dvěma dcerám Anastázii (Holliday Grainger) a Drizele (Sophie McShera), ale vůbec se jí to nedaří. Elka dělá všechno proto, aby se všechny cítili dobře v jejich novém domě.

Jednoho dne její otec náhle zemře a Elka zjišťuje, že je vydána na pospas její rodině, která je pořád umouněná a nespokojená. Navzdory všem krutostem, které ji doma čekají, je stále přesvědčena a naplněna nadějí a také se řídit posledním přáním její matky. To znělo tak, že musí být stále „odvážná a laskavá“.

Je rozhodnuta, že nepropadne zoufalství a ani nezačne pohrdat těmi, kteří s ní jednají špatně. Nově je tu pohledný cizinec, kterého potkala v lesích a Elka nemá vůbec tušení, že se jedná o prince. Všechny princezny jsou sezvány do království na bál a i Elka se těší a doufá, že potká znovu Kita (Richard Madden), ale macecha jí to zakáže a zlomyslně ji roztrhá plesové šaty.

Jenže jako ve všech pohádkách vše dopadá dobře, tak se objevuje kouzelná víla kmotřička (Helena Bonham-Carter), která je promění v dýně a myšky a tím se mění celý Popelčin život.

Obrázek z filmu:

Popelka2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *