Film Pohádky pro Emu ke stažení zdarma

Režisér a scénárista Rudolf Havlík přichází do kin s novou českou komedii ve které se představí přední čeští herci, mezi kterými nebude chybět ani Aňa Geislerová nebo Ondřej Vetchý a mnoho dalších. Svou premiéru si komedie odbude 3. 11. 2016.

Hlavním hrdinou je Petr Miller, což je zaměstnanec imigračního úřadu v Londýně. Ve svém životě má zaběhlá nějaká pravidla a rutinu, která je narušena jednoho dne telefonátem z Prahy. A rázem se všechno mění o 180°, jelikož se dozvídá, že jedna svobodná matka je po vážné autonehodě v nemocnici a z krize jej uvedla jako opatrovníka její dcery. Ema je totiž jeho dcera a on o tom neví. Petr je vyděšen i šokován a myslí si, že se jedná o nějaký omyl, ke kterému došlo shodou náhod. On přeci žádného potomka nemá nebo spíše nechce mít.

Díky těmto informací se vydává na dlouho cestu do Prahy, kde  chce zjistit  více. Dozvídá se, že je mu v patách sociální pracovnice. Musí se proto rozhodnout co dál a jestli chce být otce. K tomu poznává Marii, která také tolik miluje svou práci a ta se jim rozhodne pomoci. Je třeba vymyslet historku, které tato pracovnice uvěří.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *