Film Paterson ke stažení zdarma

Americký režisér a scénárista, který se jmenuje Jim Jarmusch, přichází se svým novým dramatickým snímkem. Ten do kin přijde poprvé začátkem ledna 2017, přesněji 5. 1. 2017 a bude to jistě skvělá podívaná. Kromě toto, že napsal skvělý scénář, tak do filmu obsadil také mnoho známých herců, mezi kterými nebude chybět ani Adam Driver nebo Kara Hayward. Proto byste se zakoupením lístku neměli váhat!

Vše začíná u muže, který se jmenuje Paterson a je to řidič autobusu. Žije se svou krásnou ženou Laurou v básnickém městě Paterson, které však v dnešní době lehce upadá a to i přesto, že to bylo velice slavné básnické město. Paterson má kolem třiceti let a žije velice klidný život se svou ženou, kterou velice miluje. V hlavě mu neustále běhá spoustu nápadů, které se nejvíce týkají toho, jak by mohl zvýšit jejich rozpočet.

Doma mají svého psího mazlíčka, tedy anglického buldočka, kterého Paterson chodí každý večer venčit a vždy se zastaví na chvíli v místním baru. Každé ráno je brzo na nohou a se svačinou od své ženy je vždy včas u svého autobusu. Kromě toho je také básník a svůj notes má vždy u sebe, aby si mohl zapisovat verše, kterého během dne napadnou. Díky tomu jsou jeho verše vždy dokonale propracované.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *