Film Paddington ke stažení zdarma

Paddington rozhodně není jen tak nějaký obyčejný medvídek, kterého můžete potkat v ZOO nebo ve volné přírodě. Jedná se o medvídka, jenž pochází z Peru (nejtemnějšího místa) a ze všeho nejraději nosí jeho červený klobouček. Paddington nade vše miluje sendviče, které obsahují jakoukoliv marmeládu.

Jednoho dne, když prostředí kde žije, je zasaženo zemětřesením a jeho domov je zničen, rozhodne se ho jeho teta Lucy, že Paddingtona pošle do Londýna, kde si má najít svou novou rodinu.

Paddington si vždy představoval život ve velkoměstě zdaleka jiný, než takový jaký ho poznal, když se rázem ocitl na paddingtonském nádraží. Vše se však změní, jakmile se jej ujme rodinka Brownových i přes jasný nesouhlas pana Browna, který je typickým Britem.

Jakmile se medvídek objeví před očima pana Browna, vždy se celý dům obrátí vzhůru nohama a v domě způsobí chaos. Vše se však ihned urovná, díky dobrému srdci medvídka a jeho roztomilému úsměvu a nakonec si získává srdce celé rodiny včetně toho Brownového.

Tímhle, ale příběh nekončí, protože to pravé dobrodružství a napětí přichází tehdy, když na medvídka narazí místní ředitelka muzea a chce z Paddingtona udělat vycpaný exponát.

1

2

3

4Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *