Film Ovečka Shaun ve filmu ke stažení zdarma

Tento film nás vezme na farmu, kde je život nekonečnou nudou. Každý den zde plyne ve stejné náladě a rytmu. Shaun je ovečka, která musí poslouchat a dělat všechno to, co mu farmář řekne a nemá ani jeden den volna. Chce to mít velký plán na to, aby si mohli udělat jeden den odpočinku. Musí se vše dobře naplánovat, protože se může každý plán pěkně zvrtnout.

Shaun i s dalšími ovečkami přijdou s plánem, jak uspí farmáře. Budou skákat dokolečka přes ohradu, farmář je bude počítat, dokud neusne. Po této akci jej ovečky uloží opatrně do jeho karavanu, vše zatemní, aby si farmář myslel, že je stále noc. Jenže farmářův věrný pes Blitzer na tohle přijde a snaží se farmáře upozornit a místo toho se karavan s farmářem rozjede a míří přímo do centra města, kde je velký provoz. Blitzer se vydává za nám a snaží se karavan zastavit.

Když se Blitzer s farmářem dlouho nevracejí, tak se Shaun se stádem rozhodne, že tohle napraví a vydávají se na dobrodružnou výpravu, která má za cíl zachránit farmáře i Blitzera.

Obrázek z filmu:

Ovečka Shaun ve filmu2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *