Film Očista: Volební rok ke stažení zdarma

Očista: Volební rok ke stažení

Na začátku letošního července se do kin vydá třetí pokračování známého akčního thrilleru Očista. Jeho režisérem a scénáristou je James DeMonaco, který do tohoto snímku obsadil spoustu skvělých herců, kterými jsou například Elizabeth Mitchell, Frank Grillo, Mykelti Williamson, Raymond J. Barry a další.

Hlavní postavou v tomto pokračování je senátorka Charlene Roanová (Elizabeth Mitchell), která má k odporu vůči očistě pádný důvod, protože ji před lety díky ní zemřela celá rodina. Od této doby se snaží o její zrušení a táhne proto až na Bílý dům.

Všichni její zlý soupeři vědí, že k tomu, aby ji porazili, tak ji musí „legálně“ zabít během výše zmiňované očisty. K jejímu štěstí má senátorka ochránce, kterým je šéf ochranky (Frank Grillo) a to je hrdina z druhého dílu očisty. Samotná senátorka má perfektně zabezpečený dům, skvěle vybavenou ochranku a proto by se jí nemělo onu osudnou noc nic stát. Ani se nenadějete a ona už bude muset se svým strážcem prchat ulicemi, aby našli bezpečnější útočiště.

Jak se vypořádá s běsnícími soupeři, kteří jí jdou po krku?

Očista: Volební rok ke stažení


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *