Film Neruda ke stažení zdarma

Na začátku letošního září, přesněji 7. 9. 2017, k nám do kin zavítá zajímavý dramatický snímek od režiséra Pabla Larraína a scénárista Guillerma Galderóna. Film nám představí chytlavý a zajímavý děj spolu se známými herci, jako jsou například Gael García Bernal nebo Alfredo Castro a další. Na film se jistě vyplatí jít do kina, ze kterého budete odcházet skvěle filmově pobaveni.

Hlavním hrdinou je senátor Pablo Neruda, který v roce  1948, kdy se Studená válka pomalu blíží k chillským hranicím, nařkne vládu ze zrady komunistické strany. Tenhle odvážný výrok prohlašuje během konaného kongresu strany.

Tehdejší prezident, který se jmenuje Gonzalez Videla jej za tento výrok zbavuje funkce. Avšak vše je mnohem vážnější a prezident pověřuje policejního prefekta, který má jméno Oscar Peluchonneau, aby jej zatkl a zavřel do vězení. Neruda však spolu se svou ženou Deliou del Carril se snaží ze země utéct, jenže to se jim však nedaří a tak se musejí více než rok skrývat. Neruda je inspirován těmito těžkými okamžiky k sepsání epických básní, díky kterým o něm sílí legenda i v Evropě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *