Film Můj kamarád drak ke stažení zdarma

Můj kamarád drak ke stažení

Do kin přichází nový dobrodružný rodinný film od amerického režiséra Davida Loweryho. Ten do filmu obsadil herce, kterými jsou například Karl Urban, Robert Redford nebo Bryde Dallas Howard. V kinech jej poprvé uvidíte 25. 8. 2016.

Hlavním protagonistou je pan, který se živý jako řezbář a jmenuje se Meacham (Robert Redford), který udivoval děti ze sousedství pohádkami o divokém drakovi, který prý žije v dalekých hlubokých lesích severozápadního pobřeží Spojených států. Pan Meacham má dceru Grace (Bryce Dallas Howard), která stále bere jeho historky na lehkou váhu a nevěřím jim. Pracuje jako správkyně místního národního parku.

Tento její pohled se změní v okamžiku, kdy potkává mladého, tajemného desetiletého chlapce Elliota. Tento chlapec nemá rodinu ani bohužel domov. Take tvrdí, že žije v lesích s obrovským drakem zelené barvy.Podle toho, jak draka popisuje, tak ten se podobá drakovi z povídaček pana Meachama. Je zde také dívka Natalie (Oona Laurence), které je jedenáct roků a její otec Jack (Wes Bentley) má pilu. Spolu s ní se Grace vydává přijít na to, jestli drak opravdu existuje.

Můj kamarád drak ke stažení


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *