Film Mission London ke stažení zdarma

Dlouho jsme tu neměli takovýto multikulturní paskvil, snažící se za každou cenu donutit a rozesmát každého diváka, který navštíví kino a zaplatí peníze, aby se podíval jak se má v Londýně obnovit bulharská ambasáda. Fuj co to tu povídám. Ano, může se to zdát absurdní, ano může to být pro někoho příliš trapné, ano někdo rád zvláštní humor nebo spíše multikulturní film.

Podle mě je toto možná jeden z prvních pokusů Bulharů a jejích nápomocných států dostat se do povědomí celé EU. Bohužel, mě tento humor nedostal. Možná je chyba ve mě, možná ve filmu. Mise Londýn, pod tímto jsem si představoval spíše akční film, nabušený, nejnovějšími efekty. Místo toho jsem se dočkal jen pro mě slabého odvaru humoru. Bylo to jako polévka, ve které vám chybí ingredience a vy jí přeci jen chcete vydat.

Stopáž 107 minut mi bohatě stačila, ba ne, já bych jí dokonce zkrátil. Jo a málem bych zapomněl, zamotat do filmu ruskou mafii a striptérku? Tohle už je moc divné. Bulhaři, by se měli spíše učit jak vytvořit humor (a to alespoň od Francouzů).


1

2

3Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *