Film Miluji tě modře ke stažení zdarma

Nová česká komedie s romantickými prvky je tady! Do kin vstoupí poprvé v lednu 2017. Režisér tohoto snímku se jmenuje Miloslav Šmídmajer a scénárista se pak jmenuje Jaroslav Papoušek. Dále v této komedie uvidíte spoustu známých a skvělých hereckých tváří, kterými jsou například Taťjana Medvecka nebo Václav Jílek a spousty dalších. Poprvé se na velkých plátnech kin tento film objeví 26. 1. 2016.

Miluji tě modře zdarma ke stažení zde. Film nás vezme za Davidem Bártou, což je malíř a doktor, který má věk blížící se kristovým létům. Jenže tohle tak není. Zažívá smolné období a ještě ho vypovídají z Národní galerie. Žije společně se svou matkou a otcem pod jednou střechou. Zdá se, že je vše ztraceno a nečeká ho nic dobrého. Bod zlomu nastane v den, kdy se jde projít po Praze a potkává krásnou dívku Terezu, která aranžuje ve výloze klenotnictví šperky.

Na první pohled se do ní zamiluje. Líbí se mu, jak je temná a cudná. Jenže Tereza má přítele, kterého nemiluje, protože je to ignorant a rapl, který neumí pochopit, že lásku nelze udržet na ostří nože. Jak vše nakonec dopadne?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *