Film Mike i Dave sháněj holku ke stažení zdarma

Mike i Dave sháněj holku ke stažení

Americký režisér, který se jmenuje Jake Szymanski, přichází do kin s komedií, kterou natočil podle skutečných událostí a obsadil do ní skvělé herce. Na filmových plátnech se poprvé objeví 7. 7. 2016 a budete se mít opravdu na co těšit.

Hlavními hrdiny jsou milovníci večírku a bratři, kteří se jmenují Mike (Adam DeVine) a Dave (Zac Efron). Ti jsou přesvědčeni o tom, že jediné v čem jsou dobří, je rozjetí každého rodinného setkání. A to jakéhokoliv od svateb až po pohřby. Bohužel o tom nejsou přesvědčeni ostatní účastníci těchto setkání, protože většinou skončí nějakým trapasem nebo průšvihem.

Jednoho dne začne plánovat jejich sestra (Sugar Lyn Beard) svou svatbu na Havaji. Rodiče jim dají podmínku, že si musí najít přítelkyně, jinak nebudou moci na svatbu. Proto si podávají inzerát na internet a doufají, že si vyberou dvě slušné holky a budou to potom moci pořádně rozjet. Jenže se spletou a z děvčat (Anna Kendrick a Aubrey Plaza) se stane nekontrolovatelná střela, která vytře zrak nejen jim.

Mike i Dave sháněj holku ke stažení


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *