Film Marvel a jeho úžasní superhrdinové ke stažení zdarma

Marvel je ve filmovém světě pojem. Jde o americké nakladatelství specializující se na tvorbu komiksů, jejich ústředními postavami jsou superhrdinové. Marvel rozšířil svou působnost také na filmy, hrané a animované seriály i videohry či celovečerní filmy. Jedny z prvních komiksových postav byly Ka-Zar – David Rand, Namor the Sub-Mariner, Captain America a původní Human Torch – Jim Hammond. Studio vzniklo v roce 1939. Název Marvel vznikl až v roce 1961. Prvním superhrdinským počinem byl komiks Fantastic Four. Všechny postavy, které nakreslili, vystupují ve vesmíru s názvem Earth 616, jež funguje prakticky i v dnešní době.

Spider-Man a ti druzí

Další oblíbené kousky z dílny Stana Lee jsou komiksy Spider-Man, Incredible Hulk, Iron Man, Mighty Thor, X-Men, Avengers, Amazing Spider-Man, Daredevil, Captain America, Batman, Iron Man a celá řada dalších. Mimo bohatou komiksovou a filmovou sbírku se Marvelovské postavičky často objevují i zobrazené na hracích automatech.
Mezi oblíbené patří hrací automaty 2-50 řadové s tématy Fantastic Four, Irona Man, Avengers dále Electra, Daredevil, X-Men, Captain America a celá řada dalších. Kde takovéto automaty najdete? Převážně v online casinech, kde se stačí jednoduše zaregistrovat. Můžete si videoautomaty zahrát i za virtuální měnu bez nutnosti vkladu. Pokud vás hry zaujmou, stačí převést peníze na své hráčské konto a i vy se vnoříte do světa Marvelových postaviček.

Fantastická čtyřka

Tento komiks vytvořili Stan Lee a Jack Kirby, u nás jej známe pod českým názvem Fantastická čtyřka, kdy jsou hlavními hrdiny hned 4 postavy se super hrdinskými schopnostmi. V roce 2005 byl natočen i celovečerní hraný film, který se dočkal několika pokračování. Premiéra filmu se konala 54 let od vydání komiksu, který odstartoval mnoho dalších projektů. Samotný film se však nedočkal příliš velkého úspěchu v kinech. V původním scénáři z roku 2012 od Jeremyho Slatera vystupují také Galactus, který nevypadá jako vesmírný mrak ze Vzestupu Stříbrného surfaře (2007), Mole Man a obří Moloid. Pak také robot H.E.R.B.I.E. A létající Fantasticar, jež nakonec byl z filmu vystřižený.

Iron Man

Zejména komiksový superhrdina Iron Man byl v roce 2008 uveden do kin a rovněž se dočkal pokračování – 2. a 3. díl. V roce 2010 byl vydán jako animé a rovněž jako kniha. Na rozdíl od Fantastic four se filmové zpracování Iron Mana v kinech stalo velmi úspěšným. Iron Man je velmi slavná komiksová postava a její přepracování do filmové podoby se povedlo. Nejeden kluk sní o Iron Manově kovovém obleku či skvělé robotické ruce. Film má skvělý děj, zajímavé herecké obsazení.

Avengers

Mezi typicky Marvelovské a oblíbené kousky patří také Avengers, ve kterém se oblíbení hrdinové Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow spojí proti společnému nepříteli Nicku Furymu, aby ochránili svět před jeho zkázou. Film měl premiéru v kinech v roce 2012 a patří k nejlépe zfilmovaným komiksům. Hvězdné herecké obsazení, dokonalé scény a zajímavý děj jsou zárukou, že se zde nebudete nudit.

Žánr: Akční

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *