Film Lovec: Zimní válka ke stažení zdarma

Nový americký akční film, který se na filmová plátna kin vydá poprvé 21. 4. 2016.

Příběh začíná dlouho předtím, než byla poražená zlá královna Ravenna (Charlize Theron) pomocí Sněhurčina ostří, tak potichu sledovala svou sestru Freyu (Emily Blunt), jak trpí kvůli zradě a prchá pryč z království.

Freya, který je mladou ledovou královnou, se odebrala do odlehlého ledového království, kde trénuje svou armádu neporazitelných lovců, včetně Erica (Chris Hemsworth) a válečnice Sary (Jessica Chastain). Po nějaké době zjišťuje že oba přísně porušili její zákaz, který zní: navěky znepřístupnit své srdce lásce.

Když se Freya dozvídá o smrti své sestry, tak svolává zbytek svých bojovníků, kteří dostanou důležitý úkol. Musí donést Kouzelné zrcadlo čarodejníci, která je poslední existující, která s ním umí zacházet. Jenže jakmile zjistí, že díky němu může být Ravenna vzkříšena, tak zlé sestry začnou velmi nebezpečně ohrožovat kouzelnou zemi díky temným silám. Ukazují všem, že jejich armáda je neporazitelná. Tedy pokud si jejich vykázaní lovci neprobojují cestu zpátky.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *