Film Líza, liščí víla ke stažení zdarma

Nový maďarský film, který si svou premiéru odbude poprvé 4. 2. 2016.

Bude se jednat o černou maďarskou komedii. Hlavní postavou zde bude mladá Líza, která touží po lásce, ale nemůže nikoho najít, protože její nápadnici z nějakých neznámých důvodů umírají. Po nějaké době Líza dochází na to, že je nejspíše zlý démon (liščí víla), který z nich vysává jejich duše.

Líza pracuje jako zdravotní sestra a již dvanáct let se stará o Martu, která zde přišla o svého muže, což byl japonský velvyslanec, který se vydal do Maďarska. Na své třináctné narozeniny se Líza vydává do McDonald’s a znovu se pokouší najít svou lásku, ale marně. A ještě k tomu je Marta zavražděna imaginárním japonský popovým zpěvákem Tonim Tanim. Z vraždy je nakonec obviněna samotná Líza a na případ je nasazen poručík Zoltan. Ten se jako nový nájemník nastěhuje k Líze.

Postupně se pokouší v jejím bytě opravovat všechny nefunkční přístroje a několikrát se přitom zraní, protože je beznadějně zamilovaný do Lízy. Díky dámským časopisům se Líza stává sebevědomější, ale vše stále ztroskotává kvůli úmrtím jejich potenciálních partnerů. Po nějaké době si Líza uvědomuje, že je zlým démonem z japonských pohádek a rozjíždí se tak boj o její holý život. V tomto boji proti sobě stanou Zoltan a japonský popový zpěvák Toni Tani.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *