Film Kůň na balkóně ke stažení zdarma

Celovečerní snímek od rakouského režiséra Hüseyin Tabaku, který vypráví pozoruhodný příběh o 10-letém klukovy Mikovy, který trpí Aspergerovým syndromem a mírnou formou autismu. Mika je neobyčejný hoch, protože miluje matematiku, nechápe dětské vtipy a každý den musí mít v přesnou hodinu 14:17.

Má svobodnou matku Laru, která velmi tvrdě pracuje, ale při výchově se může spolehnout na Hedi. Je to stará a milá paní, která žije v jejich sousedství a je pro Miku jako jeho babička. Mika je pod přísnou kontrolou, jenže jednoho večera se jeho život obrací vzhůru nohama, protože na balkóně uslyší koňské řehtání. Otázkou ale je, jak se ocitl kůň na balkóně? Tuto záhadu mu pomáhá vyřešit temperamentní dívka Dana, která pořád předstírá, že je indickou princeznou. Počátkem celého dobrodružství je vloupání do bytu s balkónem. Po delší době zjišťují, že jejich soused se jmenuje Sascha, který vyhrál koně v loterii a touží po tom, že koně prodá, ale nedaří se mu to.

Mika by si chtěl koně nechat, ale Mikova maminka si jej nemůže dovolit a Sascha proto musí svůj jediný majetek zpeněžit.

Obrázek z filmu:

Kůň na balkóně2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *