Film Který je ten pravý? ke stažení zdarma

Milovníci komedií jistě zajásají, protože jedna taková přijde do kin v první polovině tohoto září, tedy 14. 9. 2017! Navíc bude okořeněna o romantické chvíle. Jejím režisérem je Dean Cundey a scénáristou pak Johnem Debneyem. Ve filmu se také objeví známí herci, mezi kterými nebude chybět ani Reese Witherspoon nebo Micheal Sheen. Tak neváhejte a zajděte na něj do kina.

Alice Kinney (Reese Witherspoon), tak to je hlavní hrdinkou této komedie. Je to matka a bývalá manželka jednoho muže, se kterým se na začátku komedie rozvede. Rozhodne se, že ihned po této události začne nový život ve svém rodném LA. Kromě toho bere s sebou i své dvě dcery.

Jednoho dne, když slaví svých 40. let, tak potkává tři mladé filmaře, kteří se jí zdají sympatičtí a kteří jsou hledající bydlení. Alice nabídne její dům pro hosty a začíná se tak formovat nová rodinka, která je poněkud netradiční. Kromě toho potká spoustu nových přátel a zažije pár romantických chvil, tedy do doby, než se objeví opět její bývalí manžel. Jak tohle nakonec dopadne a vezme ho na milost?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *