Film Konečně doma ke stažení zdarma

Na Zemi dorazili Buvové, což jsou mimozemští tvorové s mnoha chapadly místo noh. Dlouhou dobu putovali mezigalaktickým prostorem, než našli novou planetu, kde by mohli v klidu a míru žít.

Jejich planetu zničili Gorgové, kteří se na ně naštvali a celým vesmírem je sledují. Vypadá to jako válka světů, ale jedná se o animovanou komedii Konečně doma.

Jejich invaze je vlídná a přátelská. Začnou Zemi předělávat podle nich a všechny lidi přestěhují do Austrálie, kde jim dopřávají svoji vyspělou technologii, díky které mají pohodlný život. Při stěhování jim mezi prsty proklouzne malá a neposedná holka Tipy, která stále hledá svou mámu. Tipy s sebou vezme i svou kočku se jménem Čuník.

Svůj nový domov našel i malý Buvan se jménem O, který je fialový a upovídaný, ale hlavně přátelský. Začně proto připravovat svůj večírek na přivítanou, ale pozvánku omylem pošle i Gorgům, což je obrovský průšvih. Hodně Buvanů je na něj naštvaných a proto se utíká na nějakou dobu schovat, než se vše srovná. Buvan O se snaží napravit vše, co změnili a způsobili ostatní Buvanové svým příchodem na naši planetu, jenže způsobuje ještě větší chaos a kdoví jak vše dopadne.

Obrázek z filmu:

Konečně doma2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *