Film Kingsman: Tajná služba ke stažení zdarma

Kingsman je tajná organizace agentů, kteří na konci svých jmen nemají žádné nuly, jako nějaký Bond. Jde o špionážní organizace, která je oproti jiným britským službám, nevládní, ale je supertajná. Má přesně stanovený počet agentů a pokud nějaký odejde, tak za sebe musí najít náhradu. Musí to být pečlivě vycvičený a otestovaný nováček.

Díky tomuto systému a pravidlům se stane novým agentem Gary „Eggsy“ Price (Taron Egerton), který je obyčejný kluk s vysokým IQ a nedokončeným výcvikem u mariňáků, který je na pokraji svých možností a jednou nohou ve vězení.

Naštěstí mu v pravou chvíli nabídne novou životní šanci jeden z agentů Kingsmanu, což není nikdo jiný než superšpión Harry Hart (Colin Firth). Harry je opravdový anglický gentleman, který nejen tak vypadá, ale také se tak chová. Celý film není jen vtipný, ale i napínavý, tak zde musí být i opravdový zloduch.

Tímto zloduchem je Richmond Valentine (Samuel L. Jackson). Je to miliardář a bojovník za ekologie, který je bez iluzí a nesnáší pohled na krev. Chystá se odrovnat obrovské množství obyvatel planety Země. S tímto plánem mu bude pomáhat jeho krasavice Gazelle (Sofia Boutella), která má amputované nohy a místo nich má rychlé a smrtící čepele.

Podaří se jim zastavit tohoto fanatika včas?

Obrázek z filmu:

Kingsman Tajná služba2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *