Film Kameny bolesti ke stažení zdarma

Milovníci romantiky a dramatu se budou jistě těšit na tento nový snímek, který přijde do kin na začátku letošního prosince! Jeho režisérkou je Nicole Garcia, která se inspirovala knihou od spisovatele Milena Aguse. Scénář napsala Nicole společně s Jacquesem Fieschim. Těšit se můžete na herce, kterými jsou například Marion Cotillard nebo Louis Garrel. Na velkých plátnech kin jej poprvé spatříte 1. 12. 2016.

Ve filmu je hlavní postavou mladá dívka, který se jmenuje Gabrielle (Marion Cotillard). Její povaha je nevyrovnaná a nedokáže moc pudy. Bydlí v jedné malé vesničce v jižní Francii. Obyvatelé této vesničky ji mají za šílenou a zvláštní dívku.

Její rodiče mají strach, aby nedošlo k nejhoršímu a proto ji provdají za španělského přistěhovalce Josého (Alex Brendemühl), který je nevýrazný a spoléhají na to, že z ní dokáže udělat počestnou a vyrovnanou ženu. Avšak po tom co potratí a doktoři jí pošlou do lázní na rekonvalescenci, tak se vše mění. V lázních po chvíli potkává elegantního válečného veterána Andrého (Louis Garrel). Ten v ní opět rozpoutá chuť a vášeň. Gabrielle si uvědomuje, že již má o své budoucnosti jasno, jenže netuší, co jí přichystal osud.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *