Film Jednotka příliš rychlého nasazení ke stažení zdarma

Další z řady komedií z policejního prostředí, která se však vymyká svou jedinečností. Vytvořili ji tvůrci, kteří do ní vložili klasický britský humor, svérázné postavy a nečekaně originální zápletku.

Hlavní postavou je Nicholas Angel (Simon Pegg), který sloužil v řadách londýnské policie, je nejlepším seržantem, který kdy u policie byl a osobně provedl o 400% větší počet zatčení, než je průměr. Je tak dobrý, až vrhá špatné světlo na zbytek týmu a proto ho jeho nadřízení převelí do malého a klidného městečka Sandford, kde se zločinecké statistiky rovnají nule a nejnapínavější událostí celého roku jsou zahradní slavnosti.

Podle toho také vypadá policejní zařízení v Sandfordu. Nicholas vytvoří dvojici s tlustým dobrákem Dannym (Nick Frost), který by mohl být vším ostatním, kromě dobrého policisty. Před totálním zblázněním z toho klidu ve městě Nicholase zachrání série „nešťastných náhod“, které naznačují, že by pod klidnou pokličkou města mohlo být něco většího. Jsou pouze dvě možnosti, buď si vymýšlí ze zoufalství zločiny a nebo mu v cestě stojí nejchladnokrevnější zabiják, kterého kdy Nicholas potkal.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *