Film Jak vycvičit draka ke stažení zdarma

Jak vycvičit draka ke stažení

Animovaný americký film o tom, jak se žije na ostrově, kde jsou draci. Hlavní postavou je mladý Škyták, což je viking, který nemůže zapadnou mezi ostatní, protože nemá takové svaly a místo nich používá svou hlavu k řešení problémů.

Všechno by se možná dalo snadno přejít, jenže on je synem náčelníka vesnice, kterým je Kliďas Velikán. Táta má svého syna moc rád, jenže si uvědomuje jeho „nedostatečnost“ a trápí ho také blížící se období zkoušek dospělosti, který mají tyto mladíky uvést do světa dospělých vikingů. Jednou ze zkoušet je zabít draka, což bude pro Škytáka problém. Draci obecně představují pro vikingy problém, jelikož zapalují domy, zabíjejí zvířata a proto se jich rádi zbavují.

Aby měl Škyták šanci, tak odchází do Drakoškoly, kterou vede kovář Tlamoun. Škyták je otevřená hlava a tam kde schází síla, tak pomůžou vědomosti. Zkonstruuje samostříl a zaútočí na nejobávanějšího draka, tedy Noční fúrii a jeden výstřel změní soužití lidí a draků. Když se ho vydává dorazit, tak se cosi zlomí a mezi nimi vznikne přátelské pouto a snaží se o tom přesvědčit i ostatní.

Jak vycvičit draka ke stažení


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *