Film Já, kocour ke stažení zdarma

A je to tady! Do kin se na začátku října, přesněji 6. 10. 2016, se do kin vydává nová rodinná komedie, od režiséra Barryho Sonnenfelda, která zaujme jistě širokou škálu diváků. O scénář se postarala dvojice scénáristů Dan Antoniazzi a Ben Shiffrin. Barry Sonnenfeld do své komedie zařadil skvělé herce, mezi kterými nebude chybět ani Jennifer Garner nebo Robbie Amell a mnoho dalších.

Příběh nás zavede za miliardářem Tomem Brandem (Kevin Spacey), který dostal šílený nápad. Chce postavit nejvyšší mrakodrap světa na severní polokouli. Tomuto nápadu je schopný obětovat vše co má. Díky jeho stylu života přichází o svou rodinu.

Neváži si své milující manželky Larry (Jennifer Garner), syna Davida a ignoruje i svou mladou dcerku Rebeccu. Ta bude mít 11. narozeniny a chce pouze kočku. Proto se jednoho dne záhadně Tom ve zverimexu pana Perkinse, který mu dá kocoura, který se jmenuje pan Fuzzypants. Po cestě na oslavu Rebeccy má autonehodu, při které se dostává do kómatu. Ale duch se vtělí do těla kocoura. Perkins mu dá týden na to, aby dokázal své rodině, že ji miluje, jinak navždy zemře.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *